Skip to main content

Krepšinio turnyras 3 prieš 3, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienai

Kiekvienais metais Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – Alytaus PRC vykdomos įvairios veiklos, skirtos šiai dienai paminėti. Mes dainuojame, šokame, kuriame Lietuvai. Lietuvos jaunoji karta turi būti sąmoninga, protinga, pilietiška, stipri. Todėl šiais metais surengėme tarpgrupinį krepšinio turnyrą 3 prieš 3, kuriame dėl geriausiųjų varžėsi 17 komandų iš 16 visų skyrių grupių. Didelis dalyvių aktyvumas ir entuziazmas nepaliko abejingų. Žiūrovų ir palaikančių savo grupes ir komandas taip pat gausiai susirinko. Ir užvirė įnirtinga kova… Po dviejų valandų kovų paaiškėjo ir nugalėtojai. III - oji ir II – oji vietos atiteko P 10 grupei, kuriai šiame turnyre atstovavo net dvi komandos. III - oji vieta atiteko: Edvinui Janulynui, Mindaugui Mikailioniui ir Tomui Rezgiui, o II – oji: Gyčiui Brinevičiui, Arnui Rutei ir Laurynui Škarnuliui (grupės vadovas – Justinas Kamarauskas). Turnyro nugalėtojais tapo P 95gr. atstovai: Giedrius Vasiliauskas, Audrius Čižauskas ir Remigijus Gruzdys (grupės vadovė – Edita Šidlauskaitė). Prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti Alytaus PRC vardinėmis padėkomis, o nugalėtojai ir marškinėliais bei medaliais.

Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius! Sėkmingų startų visiems Alytaus PRC sportininkams, atstovaujantiems mokyklą, miestą, regioną ar net šalį, sėkmingų startų visiems, pasirinkusiems aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, kad galėtų prisidėti prie prasmingo Lietuvos ateities kūrimo.

Nuo kovo 8 d. Pramonės ir prekybos skyriaus bibliotekoje veiks mokinių darbų paroda, skirta Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienai. Kviečiame apsilankyti!

   

Aušra Jakubėlienė

APRC metodininkė (neformalaus ugdymo organizatorė)