Skip to main content

Alytaus regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių zoninės merginų krepšinio varžybos

2013 m. kovo 20 d. Alytaus profesinio rengimo centre vyko Alytaus regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių zoninės merginų krepšinio varžybos. Trečiąja vietą iškovojo Varėnos technologijos ir verslo mokykla. Antroji vieta atiteko Marijampolės PRC. Varžybų nugalėtojomis tapo Alytaus PRC komanda: R. Žilinskaitė, Ž10 gr., U. Montvilaitė, Ž10 gr., S. Šalkevičiūtė, P11 gr., K. Andriuškevičiūtė, Ž11* gr., R. Sakevičiiūtė, Ž9* gr., R. Valaikaitė, P11 gr., N. Petraškaitė, P11 gr., I. Vaitkevičiūtė, P11 gr., A. Grigaitė, S80 gr., S. Lukošiūtė, S80 gr. Merginos iškovojo teisę ginti regiono garbę finalinėse Lietuvos profesinių mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynėse, kurios vyks mūsų centre 2013 m. balandžio 11 d.