Skip to main content

Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos

2013 m. gegužės 15 d. Marijampolėje vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių lengvosios atletikos varžybos. Alytaus PRC komandą atstovavo: Greta Apanavičiūtė P17, Žydrė Šimelionytė P7, Kristina Andriuškevičiūtė Ž11, Ieva Kardokaitė S82, Rugilė Marcinonytė S80, Vitalija Kosaitė S80, Lukas Karpuška P80, Svajūnas Genevičius P9, Gytis Brinevičius P10, Gediminas Rudzinskas P8, Juozas Sušinskas P19, Gytis Kuliešius S78, Mantas Gradeckas P9, Gytis Grigalavičius Ž11. Asmeninėse rungtyse apdovanoti : Lukas Karpuška P80 100m - I vieta, Rugilė Marcinonytė S80 400m - II vieta, Gytis Kuliešius S78 1500m - III vieta, Gytis Brinevičius P10 šuolis į toli - III vieta, Juozas Sušinskas P19 rutulio stūmimo rungtyje užėmė III vietą. Estafetiniame bėgime 4 X 100m, merginų ir vaikinų komandos iškovojo trečiąsias vietas, o susumavus visus rezultatus Alytaus PRC vaikinų komanda iškovojo II – ąją vietą, merginų komanda III – ąją vietą. Sveikiname varžybų nugalėtojus!