Skip to main content

Šventė mokytojams

Kiekvienias metais spalio 5 d.minime Tarptautinę mokytojo dieną. Tą dieną su didžiule pagarba ir pasididžiavimu prisimename savo mokyklos ir gyvenimo mokytojus: gerus, griežtus ir atlaidžius, tuos, kurie mokė daugelio dalykų, tuos, kurie išmokė rašyt ir skaičiuot, gyvenimo gudrybių ir profesinio amato… Daugelis juos prisimename tada, kai įsibėgėjus rudeniui matome mokinukus, nešančius gėles savo mokytojams jų profesinės šventės proga.

Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai šiais, kaip ir kiekvienais metais, rengia šventę savo mokytojams. Skambant muzikai mokytojo dienos išvakarėse mokiniai pasitiko mokytojus ateinančius į darbą: ant kaklo kabino sveikinimus, kuriuos gamino būsimosios mokyklos floristės, vaišino obuoliais, nes jau keletą metų iš eilės kartu su mokytojo diena vykdoma ir projekto “Sveikatiada” viena iš veiklų – Vaisių ir daržovių mitingas. O vėliau visi mokytojai buvo pakviesti į šventinį renginį tema “APRC TV”. Jų laukė nuotaikingos laidos “ Kviečiu šokti”, “Sveikinimų koncertas” ir “Oranžinės plunksnos nominacijos”, kurios metu buvo išdalintos 23 įvairios nominacijos. Jas savo mokytojams skyrė mokyklos mokiniai.

Mokinių pastangos, nuotaikingas renginys ir saulėta rudens diena dovanojo gerą nuotaiką ir tikėjimą, kad mokytojai, pasirinkdami sudėtingą ir nelengvą profesinį kelią, pasirinko teisingai…

Metodininkė

Aušra Jakubėlienė