Skip to main content

Alytaus PRC bendrabučiuose gyvenančių moksleivių krepšinio turnyras "Oranžinis kamuolys"

2013m. spalio 22 d. Alytaus PRC Statybos technologijų ir verslo skyriaus sporto salėje vyko APRC bendrabučiuose gyvenančių moksleivių krepšinio turnyras "Oranžinis kamuolys".

Turnyre moksleiviai galėjo išbandyti jėgas baudų , tritaškių metimuose, tai pat komandinėse varžybose3X3. Turnyre 3X3 dalyvavo 4 rinktinės( dvi-STMEISTRAI ir dvi- DRAKONAI). Šiame turnyre nugalėjo dvi STMEISTRŲ komandos, laimėdama 2 kartus.

Baudų metime 1-mą vietą laimėjo S78 gr. moksleivis Gytis Kuliešius įmesdamas 8 metimus iš 10; antrąją vietą- P91gr. moksleivis Justas Jonušis įmesdamas 7 metimus iš 10; dėl trečios vietos varžėsi 6 moksleiviai, nugalėjo P17 gr. moksleivis Anatolijus Čižauskas įmesdamas 6 metimus iš 10.

Tritaškių metimų turnyre 1 ir 2 vietas laimėjo S94 gr. moksleiviai broliai Mindaugas ir Kęstutis Šuvalskai. 1-oji vieta Mindaugo įmetė 8 metimus iš 9, antroji Kęstučio 7metimai taiklūs iš 9. Trečioji atiteko P91gr. moksleiviui Justui Jonušiui 4 metimai taiklūs iš 9.