Skip to main content

Akcija „Spalvų savaitė“

Gruodžio 2 – 6 dienomis pirmą kartą Centre vyko akcija „Spalvų savaitė“. Akcijoje noriai dalyvavo administracijos darbuotojai, mokytojai, mokiniai. Tai buvo puiki galimybė paįvairinti kasdienybę, pastebėti, kad žieminiai rūbai gali būti ne tik juodos, rudos ar pilkos spalvos.

„Privertė dar kartą peržiūrėti spintos turinį“, „atradau, kad kai kurių spalvų rūbų visai nėra mano garderobe“, „pasirodo, kad aš nešioju tik tamsius rūbus“ – tokios ir panašios mintys sukosi ne vieno galvoje, taip pat, rūpėjo, ką naujo savo rūbų spintoje ar tarp aksesuarų atras kolegos. Taigi spalvos mus džiugino, skatino pajusti bendruomeniškumo jausmą, iš naujo atrasti ir pastebėti vienas kitą.

Dėkojame P31 gr. mokiniams: Margiriui Malinauskui, Inesai Aleksandravičiūtei, Kristinai Marcinkevičiūtei, Robertai Sinkevičiūtei, Marijai Rutkauskaitei, Miglei Maslauskaitei. Jie padėjo pasirengti akcijai, kiekvieną dieną stengėsi, kad nedėvintys tam tikros spalvos rūbų ar neturintys aksesuarų, galėtų pasipuošti tos dienos spalvos apyranke.

Tikimės, kad šis renginys taps tradiciniu, ir kitą kartą bendruomenės nariai bus aktyvesni ir spalvingesni. Atrasime iš naujo ne tik raudoną, žalią, geltoną, mėlyną ar baltą, bet ir kitas ryškias spalvas bei jų atspalvius.

Raginame ir pasibaigus akcijai nepamiršti, kad mūsų gyvenimas gali būti įvairiaspalvis bei ryškus.

Socialinė pedagogė ekspertė O. Bernatavičienė