Skip to main content

Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių regioninės merginų krepšinio varžybos

Vasario 26 dieną Alytaus PRC Pramonės ir prekybos skyriuje (sporto salėje) vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių regioninės merginų krepšinio varžybos. Šios varžybos rengiamos kiekvienais metais geriausiai komandai, atstovausiančiai regioną Lietuvos profesinio mokymo įstaigų sporto žaidynių finalinėse merginų krepšinio varžybose, išaiškinti.

Finalinėse krepšinio varžybose teisę dalyvauti iškovojo Alytaus PRC merginų komanda. Komandos vietomis pasiskirstė taip: I – oji vieta Alytaus PRC, II – oji vieta Varėnos TVM, III – oji vieta Marijampolės PRC.

Mūsų komandai atstovavo:

1. Gintarė Šilauskaitė P21*

2. Ugnė Montvilaitė S89*

3. Rita Žilinskaitė S89*

4. Kristina Andriuškevičiūtė ž11*

5. Agnė Vilkauskaitė P33

6. Agnė Urbanavičiūtė P28

7. Neringa petraškaitė P11

8. Irena Vaitkevičiūtė P11

9. Asta Grigaitė S80

10. Edita Voevuckytė P23

Komandos buvo apdovanotos taurėmis ir padėkos raštais. Merginoms linkime didelės sėkmės garbingai atstovauti Alytaus PRC Lietuvos finalinėse krepšinio varžybose.

Kviečiame sirgalius kovo 7 dieną į Pramonės ir prekybos skyrių (sporto salę) palaikyti mūsų komandą.

Kūno kultūros mokytoja E. Žilinskienė