Skip to main content

"PUSRYČIŲ FIESTA" IR VANDENS DIENA 2014

Jau ketvirti metai dalyvaujame Sveikatiados projekto veiklose ir vykdome daugybę veiklų, kurias siūlo organizatoriai arba tas, kurias sugalvojame ir pritaikome mūsų mokykloje. Pusryčių fiestą organizuojame kiekvienais metais nuo tada, kai tik įsijungėme į Sveikatiados projekto veiklas. Šiais metais dvi savaites vyko pusryčiai su grupe, kai grupės, pasirinkę dieną, valgė pusryčius grupių valandėlių metu arba per pertrauką ryte. Tačiau jau antri metai paskutinę akcijos dieną vykdome dar vieną akciją, kai pusryčių košę valgo visa bendruomenė kartu visuose mokyklos skyriuose. Šiais metais ji sutapo su vandens dienos minėjimu. Kovo 21 d. pirmos ir antros pamokų pabaigoje visi, norintys valgyti pusryčius, keliavo į mokyklos valgyklą, kur jų laukė sveiki ir skanūs pusryčiai – košė ir šilta arbata, o prieš tai vanduo ir mūsų mokinių, būsimųjų virėjų, pamokymai, kad vandenį gerti sveika ir t.t. Šalia buvo įrengti ir informaciniai stendai bei atspausdinti lankstinukai apie pusryčių ir vandens naudą.

Sveikatiados projekto organizatoriai savo svetainėje talpina informaciją apie visas projekto veiklas visoje Lietuvoje. Savo nuotraukas galime išvysti jų galerijoje adresu: www.sveiaktiada.lt

 

Metodininkė Aušra Jakubėlienė

       

FailaiDydis
receptai.docx17.1 KB