Skip to main content

Alytaus PRC tarptautiniame maratone

Alytuje šių metų balandžio 6 d. startavo nauja renginių serija „EUROVAISTINĖS 10 km bėgimo taurė". Tai - septyni bėgimo etapai, vyksiantys skirtinguose šalies miestuose. Šiai iniciatyvai, siekdami populiarinti bėgimą visoje Lietuvoje, skatinti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, jėgas suvienijo Vilniaus maratono organizatoriai VšĮ „Tarptautinis maratonas" ir Eurovaistinė. Visų bėgimų metu ypatingas dėmesys bus skiriamas aktyviai sportuojančiam jaunimui, moksleivių komandoms. Vienas iš renginio uždavinių - skatinti fizinį aktyvumą ir populiarinti bėgimą tarp jaunimo.

Kiekvieno taurės etapo metu bėgimo entuziastai galės įveikti pasirinktas 5 ar 10 km distancijas. Dalyvių laukia ne tik smagi, įprasta distancija, bet ir savotiški iššūkiai - naujos, nepažįstamos trąsos gražiausiuose Lietuvos miestuose - Alytuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Vilniuje ir Palangoje. Renginį vainikuos didysis finalas Klaipėdoje, kur paaiškės absoliutus taurės nugalėtojas.

Į pirmojo etapą Dzūkijos sostinėje susirinko visi bėgimo mylėtojai - tiek rimtai kovai nusiteikę sportininkai, tiek aktyvūs moksleiviai, senjorai ir tiesiog mėgėjai, pasiilgę sporto gamtos apsuptyje ar norintys aktyviai palaikyti savo komandas.

Mūsų mokyklos mokiniai taip pat dalyvavo bėgime. Sveikiname bėgimo dalyvius ir tikimės, kad sportas bei sveikas gyvenimo būdas lydės juos visa gyvenimą:

Šilanskaitė Aida, P6gr., Rutkauskaitė Marija, P31gr., Gradeckas Mantas, P9gr.

Mūsų mokyklos muzikantai ir vokalinio ansamblio merginos buvo pakviesti savo muzika ir dainomis pasveikinti maratono dalyvius, nugalėtojus bei žiūrovus.