Skip to main content

Konkursas “Europos sveikos mitybos diena 2014”

Sveika gyvensena yra labai svarbi kiekvieno žmogaus, o ypatingai mokinio, gyvenime. Todėl Europos sveikos mitybos dienos proga, kuri minima lapkričio 8 d., Alytaus profesinio rengimo Centre jau penkti matai iš eilės buvo organizuojamas konkursas „Europos sveikos mitybos diena 2014“. Kiekvienais metais konkursas vis gausesnis dalyviais, o dalyviai vis daugiau žino apie sveiką gyvenseną. Todėl šiais metais konkursas vyko dviem etapais: pirmasis trijuose skyriuose, o skyrių komandos nugalėtojos ir prizininkės iškovojo teisę dalyvauti antrajame etape. Šiais metais konkurse dalyvavo 22 komandos iš visų skyrių: S84, S86, S85, S97, S99, S87, S98*, P21, P35, P42/42*, P12,P36, P28, P38, P40, P47/47*, Ž11/Ž11*, Ž14, Ž16, Ž13, Ž17 ir bendrabučio komanda. Kartu su mokiniais komandų nariais pagal konkurso nuostatus buvo ir grupių vadovai. Tai yra 132 konkurso dalyviai.

Konkurse dalyvavusios komandos turėjo atlikti po keletą užduočių, iš kurių viena abiejuose etapuose buvo sportinė estafetė. Kitos užduotys abiejuose etapuose skyrėsi: tai buvo testai, kryžiažodžiai, maisto pasirinkimo piramidė, tradicinė užduotis „Atspėk, kas yra po gaubtu“, o taip pat naujovė antrajame etape - kapitonų mūšis. Kapitonai užrištomis akimis, liesdami rankomis ar uosdami turėjo atspėti, koks produktas yra dešimtyje dubenėlių. O ten buvo kruopos, pupos ir pan. Visos konkurso užduotys turėjo vieną bendrumą – jos buvo susijusios su sveika gyvensena.

Trečiąją vietą konkurse iškovojo S86 gr. komanda, antroji vieta atiteko P21 grupei, o konkurso nugalėtoja tapo P42/42* gr. komanda. Konkurso nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti asmeninėmis taurėmis, visi I- ojo etapo dalyviai gavo APRC firminius tušinukus, o II- ojo – asmenines padėkas. Sveikiname jubiliejinio, V- ojo, konkurso nugalėtojus!

Tai buvo smagus ir naudingas konkursas, tapęs gražia mokyklos tradicija. Turbūt visi pritaria, kad „Sveikai gyventi yra smagu“. Ateityje laukia dar daugybė akcijų, renginių, todėl mes tikimės, kad į mūsų organizuojamas veiklas įsitrauks vis daugiau mokinių, mokytojų ir kad mes padėsime visai mokyklos bendruomenei pajausti sveikos gyvensenos poreikį.

   

 

 

Metodininkė

Aušra Jakubėlienė