Skip to main content

Priėmimas

Kalėdinės sportinės varžybos

Šiuos metus Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai palydėjo aktyviai sportuodami. 2014 m. gruodžio 15 d. vyko tinklinio turnyras Alytaus PRC taurei laimėti, kuriame dalyvavo trys Pramonės ir prekybos skyriaus komandos, Statybos technologijų ir verslo skyriaus bei svečiai iš Alytaus pataisos namų. III-ąją vietą iškovojo antra Pramonės ir prekybos skyriaus komanda, II-ąją Alytaus pataisos namų komanda, o nugalėjo Statybos technologijų ir verslo skyriaus komanda (Dovydas Čeponis, S85; Daugirdas Čeponis, S85; Almantas Baranauskas, S86; Jaunius Krunkaitis, S74; Soninas,S97 ir kūno kultūros mokytojas Vilmantas Biesevičius). 2014 m. gruodžio 16 d. vyko asmeninės vaikinų ir merginų šaškių, šachmatų, stalo teniso varžybos. Merginų šaškių varžybose III-ąją vietą iškovojo Emilija Baranauskaitė, Ž11, II-ąją Monika Liniauskaitė, P28, o nugalėjo Paulina Alekšiūnaitė, P22*. Vaikinų šaškių varžybose III-ąją vietą iškovojo Giedrius Bondarius, Ž14, II-ąją Edgaras Akopdžanjanas, P6, o nugalėjo Valentas Arbačiauskas, S90. Vaikinų šachmatų varžybose III-ąją vietą iškovojo Darius Samuolis, Ž16, II-ąją Povilas Januša, P20, nugalėtoju tapo Edgaras Akopdžanjanas, P6. Stalo teniso varžybose buvo siekiama išsiaiškinti geriausius žaidėjus, kurie atstovaus centrą regioninėse varžybose. Merginų varžybose III-ąją vietą iškovojo Ieva Liniauskaitė, P40, II-ąją Paulina Alekšiūnaitė, P22*, o nugalėjo Monika Liniauskaitė, P28. Vaikinų varžybose III-ąją vietą iškovojo Dainius Motiejūnas, S98, II-ąją Edgaras Butvilas, P43, o stipriausio centro tenisininko vardą iškovojo Mantas Gardziulevičius, S94. Kad populiariausia sporto šaka centre yra krepšinis parodė trečiadienį vykę 3x3 varžybos, kuriose dalyvavo 16 grupių komandos iš visų skyrių. III-ąją vietą iškovojo P10 grupė (Gytis Brinevičius, Mindaugas Mikailionis ir Tomas Rezgys), II-ąją vietą netikėtai iškovojo P36 grupė (Arnoldas Mielaika, Justinas Krasnickas ir Tomas Revuckas). Varžybų nugalėtojais tapo labiausia patyrę P47/P47* mokiniai (Aurimas Kurapka, Povilas Daugėla, Matas Kavaliauskas ir Egidijus Sinkevičius). Varžybų nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti medaliai ir palinkėta gražių, prasmingų, laimingų Naujųjų Metų.