Skip to main content

SEMINARAS ,,EFEKTYVUS DARBUOTOJŲ MOKYMAS SAUGOS IR SVEIKATOS SRITYJE“

2015 m. vasario 5 d. APRC Paslaugų verslo skyriuje organizavome seminarą Alytaus regiono darbdaviams ir darbuotojų saugos ir sveikatos specialistams ,,Efektyvus darbuotojų mokymas saugos ir sveikatos srityje“. Susitikimo pradžioje įmonių atstovams pristatėme Darbų saugos centro praktinio mokymo bazę. Darbų saugos centras įrengtas, įgyvendinant projektą ,,Modernios darbų saugos ir statybos praktinio mokymo bazės sukūrimas Alytuje, siekiant užtikrinti aukštą mokymo paslaugų kokybę statybos sektoriuje“. Profesijos mokytojas Justinas Kamarauskas su mokiniais ne tik pristatė, bet ir praktiškai pademonstravo, kokia įranga yra Darbų saugos centre, kokių įgūdžių ir gebėjimų čia galima įgyti.

Seminaro metu pranešimą ,,Apmokytas darbuotojas – saugus ir sveikas darbuotojas. Nelaimingų atsitikimų priežastys“ pristatė Valstybinės darbo inspekcijos Alytaus skyriaus vedėjas, vyriausiasis darbo inspektorius Vytautas Gegužis.

Paslaugų verslo skyriaus vedėja Nijolė Brusokienė susirinkusiems pristatė Darbų saugos centre įgyvendinamas formalias ir neformalias mokymo programas.

Seminaro dalyviams organizuota ekskursija po skyriuje esančias praktinio mokymo klases ir dirbtuves.

  

  

 

Genė Jakubauskienė, darbų ir civilinės saugos inžinierė