Skip to main content

APRC mokiniai, dalyvaudami badmintono turnyre, prisidėjo prie paramos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

2015-03-07 d. Vilniuje, SEB arenoje, vyko Kęstučio Navicko badmintono turnyras. Turnyras buvo organizuojamas bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos grupe. Visos turnyro metu surinktos lėšos bus skirtos paramos grupės projektui — onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams paremti.

Šiame turnyre dalyvavo 124 žaidėjai iš Lietuvos ir kitų šalių, tarp kurių buvo ir Lietuvos rinktinės žaidėjų. Taip pat šiame turnyre dalyvavo žinomi Lietuvos sporto ir pramogų žmonės, t. y. „radistas“ Jonas Nainys, laidų vedėjas Edmundas Jakilaitis, keliautojas Martynas Starkus, aktorius Giedrius Savickas, dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, Lietuvos ryto krepšininkai ir kt. Tarp šių žinomų žmonių nepasimetė ir pirmą kartą oficialiose varžybose debiutavo APRC komanda , kuri savo dalyvavimu taip pat prisidėjo prie paramos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Aukščiausio meistriškumo grupėje dalyvavo 16 dvejetų, šioje grupėje 6-ją vietą iškovojo Aurimo Kurapkos (P47 gr.) ir Ryčio Bucevičiaus (Ž17 gr.) dvejetas. Pradedančiųjų grupėje dalyvavo 31 dvejetas. Šoje grupėje, nugalėję aktoriaus Giedriaus Savicko vedamą dvejetą, 10-ją vietą iškovojo Giedriaus Grigonio (P45 gr.) ir jo porininko iš Birštono dvejetas. Taip pat APRC garbę gynė Paulina Alekšiūnaitė (P22* gr.), Ieva Linauskaitė (P40 gr.), Gražina Šašlauskaitė (P4 gr.), Vytautė Norkevičiūtė (P2 gr.1), Laurynas Cibulskas (P21 gr.) ir Vilmantas Marcinkevičius (P27 gr.). Didžiuojamės APRC mokinių socialine atsakomybe.

 

Badmintono būrelio vadovas Dalius Juodsnukis