Skip to main content

Regioninės profesinio mokymo įstaigų merginų krepšinio varžybos

Kovo 18 dieną Alytaus PRC Pramonės ir prekybos skyriuje (sporto salėje) vyko Regioninės profesinio mokymo įstaigų merginų krepšinio varžybos. Šiose varžybose pirmąją vietą iškovojo Alytaus PRC, antrąją vietą – Marijampolės PRC, o trečioji vieta atiteko Varėnos Technologijos ir verslo mokyklai. Alytaus PRC merginų krepšinio komanda iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos profesinio mokymo įstaigų merginų krepšinio finalinėse varžybose, kurios vyks kovo 26 dieną Alytaus PRC Pramonės ir prekybos skyriaus sporto salėje. Mūsų komandai atstovavo šios mokinės:

1. Miglė Maslauskaitė P35 gr.

2. Akvilė Vitunskaitė S1 gr.

3. Rita Žilinskaitė S89* gr.

4. Ugnė Montvilaitė S89* gr.

5. Gabrielė Petrikonytė S8 gr.

6. Irena Vaitkevičiūtė P11 gr.

7. Gintarė Šilanskaitė P21 gr.

8. Paula Buslavičiūtė P42* gr.

9. Simona Pačkauskaitė P42* gr.

10. Agnė Urbonavičiūtė P28 gr.

Prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos taurėmis ir padėkos raštais.

Visus sirgalius kviečiame palaikyti mūsų mokyklos komandą finalinėse varžybose kovo 26 dieną 10 val. Pramonės ir prekybos skyriaus sporto salėje!

Kūno kultūros mokytoja Elena Žilinskienė