Skip to main content

MES LIETUVOS ČEMPIONĖS!

Kovo 26 dieną Alytaus PRC Pramonės ir prekybos skyriuje (sporto salėje) vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių merginų krepšinio finalinės varžybos. Šiose krepšinio varžybose teisę dalyvauti iškovojo 6 komandos: Alytaus PRC, Kauno K.Mindaugo PMC, Šiaulių PRC, Vilniaus Paslaugų verslo darbuotojų PRC, Biržų Technologijų ir verslo mokymo centras ir Klaipėdos Siuvimo ir paslaugų, ir verslo mokykla. Pirmąsias rungtynes Alytaus PRC krepšininkės rezultatu 40:18 įveikė Šiaulių PRC merginų krepšinio komandą, 47:14 nugalėjo Kauno K.Mindaugo PMC krepšinio komandą, ir 45:18 Vilniaus Paslaugų verslo darbuotojų PRC atstoves. Alytaus PRC merginų krepšinio komanda užėmusi pirmąją vietą kelia sau pačius aukščiausius tikslus reprezentuoti Lietuvą Baltijos šalių profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynėse, kurios vyks gegužės mėnesį Estijoje. Antrąją vietą ir sidabro medalius iškovojo Šiaulių PRC merginų krepšinio komanda. Bronzos medaliai atiteko Vilniaus Paslaugų verslo darbuotojų PRC atstovėms. Mūsų komandai atstovavo šios mokinės:

1. Miglė Maslauskaitė P35 gr.

2. Akvilė Vitunskaitė S1 gr.

3. Ugnė Montvilaitė S89* gr.

4. Gabrielė Petrikonytė S8 gr.

5. Irena Vaitkevičiūtė P11 gr.

6. Gintarė Šilanskaitė P21 gr.

7. Paula Buslavičiūtė P42* gr.

8. Rita Žilinskaitė S89* gr.

9. Simona Pačkauskaitė P42* gr.

10. Agnė Urbonavičiūtė P28 gr.

11. Inga Brusokaiė S1 gr.

Sveikiname mūsų mokyklos merginų krepšinio komandą ketvirtą kartą iš eilės iškovojus Lietuvos čempionės vardą ir linkime sėkmės kovojant Baltijos šalių profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynėse!

Kūno kultūros mokytoja Elena Žilinskienė