Skip to main content

Pirmo kurso sportiškiausia grupė

2015-05-27 13 val. Pramonės ir prekybos skyriaus stadione vyko sportiškiausios pirmo kurso grupės (tarp merginų ir vaikinų atskirai) rinkimai. Nors saulėto dangaus neišvydome, bet gražių sportinių emocijų, aistros netrūko. Varžybų dalyviai rungėsi virvės traukimo, kimštinio kamuolio metimo ir estafetinio bėgimo 5x400m rungtyse. Susumavus varžybų rezultatus merginų grupėje III-ąją vietą iškovojo P40 gr. (grupės vadovė Birutė Judickienė), II-ąją P42/42*gr. (grupės vadovė Vilija Davidavičienė), o nugalėjo P35gr. (grupės vadovė Ona Šliuželienė). Vaikinų grupėje III-ąją vietą iškovojo P38/38*gr. (grupės vadovas Saulius Eidukynas), antrąją P39 gr. (grupės vadovė Jūratė Kundrotienė), o nugalėjo P36 gr. (grupės vadovė Edita Šidlauskaitė). Sportiškiausioms grupėms centro direktorius Vytautas Zubras įteikė nugalėtojų taures.