Skip to main content

Piurmakursių šventė 2015

Rugsėjo 17 d. Alytaus profesinio rengimo centre vyko jau tradicine tapusi pirmakursių šventė. Ji prasidėjo krikštynomis grupėse. Šventės kaltininkų laukė nelengvos užduotys, kurias organizavo vyresni mokiniai. Pirmakursiai turėjo skaityti priesaiką, ragauti įvarius „nematomus ir neatpažintus dalykus“, išlaikyti neįprastus specialybių testus... Tačiau pirmakursiai įrodė, kad jie verti šios mokyklos mokinio statuso ir išlaikė visus išbandymus. Po krikšto, jau „įšventinti“ ir tapę „tikraisiais“ mūsų mokyklos mokiniais, grupių atstovai dalyvavo sportinėse varžybose. Jų metu tradiciškai išrenkame sportiškiausią pirmakursių grupę. Pirmakursiai savo jėgas išbandė virvės traukimo (nugalėtojai – P57 gr. vaikinų ir S15 gr. merginų komandos), baudų metimo į krepšį (nugalėtojai – P53 gr. mokinys Sabaitis Klaidas ir S11 gr. mokinė Žiukaitė Sandra), rankų lenkimo (nugalėtojas – P57 gr. mokinys Ratkevičius Osvaldas) ir smiginio (nugalėtoja – P58 gr. mokinė Jovaišytė Emilija) rungtyse. Grupių vadovai, kurių indėlis į grupės rezultatus taip pat buvo labai svarbus, varžėsi smiginio rungtyje. Sportiškiausia pirmo kurso grupe tapo P51 grupė. Grupės vadovas Jančiauskas Vytautas, laimėjęs grupių vadovų smiginio varžybas, taip pat prisidėjo prie grupės pergalės.

Visų rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo medaliais ir vardinėmis padėkomis, o sportiškiausiai grupei  įteikta APRC nugalėtojų taurė.

Pirmakursių šventę lydėjo puiki nuotaika, jaunatviškas šėlsmas, jaudulys ir vasariškai karštas oras. Diena paliko daugybę neišdildomų įspūdžių ir akimirkų. Pirmo kurso mokiniai pasijautė pilnateisiais mokyklos bendruomenės nariais.

 

 

Metodininkė Aušra Jakubėlienė