Skip to main content

Konkursas "Europos sveikos mitybos diena 2015"

Sveika gyvensena yra labai svarbi kiekvieno žmogaus gyvenime. Todėl Europos sveikos mitybos dienos proga, kuri minima lapkričio 8 d., Alytaus profesinio rengimo Centre jau šešti matai iš eilės organizuojamas konkursas. Šiais metais konkurse dalyvavo trečiosios gimnazijos klasės šių grupių komandos: P53, P58, S11, S12,S14/14*, P57, S10, P52, P56, P55. Kartu su mokiniais komandų nariais pagal konkurso nuostatus buvo ir grupių vadovai.

Konkurse dalyvavusios komandos turėjo atlikti po keletą loginių užduočių ir praktinę užduotį. Mokiniai darė testą, narpliojo kryžiažodį, klijavo produktus ant sveikos mitybos piramidės, o komandų kapitonai atliko praktinę užduotį – užrištomis akimis jie ragavo sveikus maisto produktus ir turėjo atspėti, kas tai yra. Grupių vadovai taip pat atliko užduotis ir prisidėjo prie komandinių rezultatų. Visos konkurso užduotys turėjo vieną bendrumą – jos buvo susijusios su sveika gyvensena.

Trečiąją vietą konkurse iškovojo P55 gr. komanda, antroji vieta atiteko P58 grupei, o konkurso nugalėtoja tapo S11 gr. komanda. Konkurso nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti asmeninėmis APRC padėkomis, saldžiais prizais (juos iškepė mokyklos „Kulinarinio paveldo“ mokiniai) bei Visuomenės sveikatos biuro magnetukais su sveikos mitybos piramide bei užrašu knygele. Sveikiname konkurso nugalėtojus!

Tai buvo smagus ir naudingas konkursas, tapęs gražia mokyklos tradicija. Turbūt visi pritaria, kad „Sveikai gyventi yra smagu“. Ateityje laukia dar daugybė akcijų, renginių, todėl mes tikimės, kad į mūsų organizuojamas veiklas įsitrauks vis daugiau mokinių, mokytojų ir kad mes padėsime visai mokyklos bendruomenei pajausti sveikos gyvensenos poreikį.

             

 

 

 

Metodininkė

Aušra Jakubėlienė