Skip to main content

Alytaus regiono profesinio mokymo įstaigų merginų krepšinio varžybos

2015m. gruodžio 9 d. Alytaus PRC sporto salėje vyko Alytaus regiono profesinio mokymo įstaigų merginų krepšinio varžybos. Pirmąją vietą iškovojo Alytaus PRC merginų krepšinio komanda, antroji vieta atiteko Marijampolės PRC komandai, trečiąją vietą užėmė Varėnos TVM komanda. Mūsų komandai atstovavo: A.Urbanavičiūtė P28 gr., G.Petrukonytė P50 gr., G.Tamulionytė P50 gr., R.Žilinskaitė S18* gr., S.Žukauskaitė P58 gr., J.Varanauskaitė P58 gr., G.Rubliauskaitė P35 gr. ir M.Maslauskaitė P35 gr. Komandos buvo apdovanotos taurėmis ir padėkos raštais. Alytaus PRC merginų krepšinio komanda iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos profesinio mokymo įstaigų merginų krepšinio finalinėse varžybose, kurios vyks 2016 m. sausio 27 dieną Alytuje. Kviečiame palaikyti mūsų komandą!

Kūno kultūros mokytoja E.Žilinskienė