Skip to main content

Kalėdinės varžybos

Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai metus užbaigė varžydamiesi įvairiuose sportiniuose renginiuose. Pirmadienį vyko Alytaus PRC tinklinio taurės varžybos, kuriose dalyvavo keturios komandos. III-ąją vietą iškovojo Pataisos namų komanda, II-ąją Alytaus kolegijos tinklininkai, o nugalėtojų taurę centro direktorius įteikė Alytaus PRC tinklininkams. Antradienį smiginio varžybose III-ąją vietą iškovojo Arnas Paradauskas, P36 gr. mokinys, II-ąją Paulina Berantaitė, P50 gr. mokinė, o nugalėjo Greta Česaitytė, P62 gr. mokinė. Stalo teniso varžybose III-ąją vietą iškovojo Mindaugas Karitonas, S14 gr. mokinys, II-ąją Edgaras Butvilas, S18* gr. mokinys, nugalėtojo vardą apgynė Mantas Gardziliauskas, S19 gr. mokinys. Šaškių varžybose III-ąją vietą iškovojo Justas Geraltauskas, S19 gr. mokinys, antras liko Karolis Liudvinavičius, P24 gr. mokinys, o nugalėjo Antanas Marcinkevičius, P43 gr. mokinys.

Trečiadienį spec. poreikių mokinių baudų metimų varžybose III-ąją vietą iškovojo Darius Kieras, P44* gr. mokinys, II-ąją Mindaugas Lajauskas, P59 gr. mokinys, o taikliausias metikas Evaldas Soninas, P59* gr. mokinys. Smiginio varžybose III-ąją vietą iškovojo Marius Dulys, P44 gr. mokinys, II-ąją Vilma Kaškonaitė, P30 gr. mokinė, o nugalėjo Aurimas Žemaitis, P59 gr. mokinys.

Daugiausia dėmesio sulaukė vaikinų 3x3 krepšinio varžybos. III-ąją vietą iškovojo P36 gr. mokiniai (Justinas Krasnickas, Arnoldas Mielaika, Tomas Revuckas), II-ąją vietą laimėjo S84 gr. mokiniai (Mantas Kerevičius, Mindaugas Lukošiūnas, Aurimas Tamulionis), o nugalėjo P61/61* mokinių komanda (Edvinas Janulynas, Aurimas Kurapka, Martynas Suchadolskas). Varžybų dalyvius pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Palmira Raginienė ir merginų šokių grupė.