Skip to main content

Sportiniai renginiai, skirti Valstybės atkūrimo dienai paminėti

2016-02-10 Alytaus profesinio rengimo centre vyko štangos spaudimo ir stalo teniso varžybos skirtos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Štangos spaudimo varžybose svorio kategorijoje iki 80 kg III vietą iškovojo Modestas Žėkas, P24 gr., antras liko Tadas Dabrišius, P61 gr., o nugalėjo Deividas Keršys, P27 iškėlęs 125 kg svorio štangą. Svorio kategorijoje virš 80 kg III vietą iškovojo Augustinas Vilkevičius P51 gr., antras liko Mantas Kavaliauskas P27 gr., o nugalėjo Almantas Raguckas P26* gr.

Alytaus profesinio rengimo centro stalo teniso taurės varžybose ratų sistema rungėsi šešios komandos iš pataisos namų, sporto rekreacijos centro, Putinų gimnazijos ir Alytaus PRC. Po atkaklios kovos centro direktorius Vytautas Zubras pasveikino varžybų dalyvius ir įteikė apdovanojimus. III vietą iškovojo Pataisos namų pirmoji komanda, antri liko sporto rekreacijos centro vaikinai, o nugalėtojų taurė įteikta Alytaus profesinio rengimo centro komandai. Džiugu, kad stalo tenisas tampa vis populiaresniu moksleivių tarpe.