Skip to main content

Susitikimas su FHLifeworld Sveikatos klubo atstovais „Užbėkite širdies ligoms už akių“

Vasario 10 d. Centre įvyko jau antras darbuotojų susitikimas su Lietuvos farmacinės įmonės FHLifeworld Sveikatos klubo atstovais. Šio susitikimo metu išgirdome specialisto patarimų, kaip rūpintis sveikata saugant savo širdį, kaip „užbėgti širdies ligoms už akių“.

Susitikimo dalyviai turėjo galimybę nemokamai atlikti širdies veiklos diagnostiką. Mobiliu kardiografu buvo fiksuojama elektrokardiograma. Specialisto atliekamas tyrimas truko vos 2-3 min. vienam asmeniui, o rezultatai buvo pateikti iškart.

Elektrokardiogramos (EKG) matavimas - vienas iš pagrindinių ir dažniausiai naudojamų būdų skirtų diagnozuoti širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus. Šiandieninės technologijos leidžia atlikti EKG tyrimą, negaištant laiko poliklinikų eilėse. OMRON HCG-801- japonų gamybos sertifikuotas, nešiojamas aparatas leidžia EKG pasimatuoti greitai ir patikimai.

Tokie sveikatos tyrimai - puiki išeitis ypač užimtiems žmonėms pasirūpinti sveikata, tyrimai atliekami darbo vietose naudojant mobilią laboratorinę įrangą.

Metodininkė A.Zubrickienė