Skip to main content

Taikliausias mokinys

2016-03-09 Alytaus profesinio rengimo centro sporto salėje vyko tritaškių metimų konkursas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai atminti . Konkurse rungėsi septynios merginos, devyniolika vaikinų ir vienas profesijos mokytojas. Kiekvienas dalyvis atliko po penkis metimus iš penkių padėčių. Merginų grupėje trečiąją vietą iškovojo Gabrielė Petrikonytė (P50gr.), antrąją Gintarė Šilanskaitė (P21gr.), o nugalėjo Jurgita Varanauskaitė (P58 gr.) surinkusi 11 taškų. Vaikinų grupėje trečiąją vietą iškovojo Marijus Ražanauskas (P54gr.) surinkęs 15 taškų, antrąją vietą iškovojo Justinas Krasnickas (P36gr.) surinkęs 17 taškų, o nugalėjo Rimvydas Vyšniauskas (S10gr.) surinkęs 18 taškų. Ketvirtas liko profesijos mokytojas Žybartas Kudarauskas surinkęs 14 taškų.Nugalėtojai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Konkurso dalyviai ne tik prasmingai praleido laiką, bet ir maža širdies dalimi prisidėjo prie Kovo 11-osios- Lietuvos Nepriklausomybės dienos paminėjimo.