Skip to main content

Jaunųjų automobilių vairuotojų konkursas „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“

Gegužės 4 d. Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje vyko Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ finalinės jaunųjų automobilių vairuotojų varžybos . Varžybų programą sudarė kelių eismo taisyklių konkursas, figūrinis automobilio vairavimas ir autoestafetė. Puikiai šiose varžybose pasirodė Alytaus profesinio rengimo komanda, kurią sudarė Mantas Radzevičius (P39 gr.), Mantas Bielinis (P36 gr.), Rytis Grigonis (P36 gr.) ir Kamilė Čiurlionytė (S12 gr.) (vadovas profesijos mokytojas Justinas Kamarauskas). Susumavus varžybų rezultatus mūsų komanda užėmė antrą vietą. Pirmą vietą užėmė varžybų šeimininkai – Smalininkų TVM komanda.

Nuotraukose varžybų akimirkos ir mūsų komanda