Skip to main content

Europos dieną švęskime sportuodami

Alytaus Europe Direct informacijos centras, Alytaus kolegija ir Jaunimo Europos komanda organizavo sporto šventę Dzūkijos regiono jaunimui Europos dieną švęskime kartu. Renginyje dalyvavo Daugų Vlado Mirono, Alytaus Putinų, Alytaus Šv. Benedikto, Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijų, Alytaus kolegijos, kolegijos Tarptautinių studijų studentai ir Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai. Renginį pradėjo Alytaus kolegijos vokalinis ansamblis atlikdamas Bethoveno ,,Odė džiaugsmui“ (Europos Sąjungos himnas), varžybų dalyvius pasveikino miesto tarybos narys Nerijus Česiulis. Krepšininkai rungėsi lauko aikštelėje (I vietą iškovojo Alytaus kolegija, mūsiškiai liko ketvirti). Stalo teniso varžybose nugalėjo Alytaus Putinų gimnazijos mokinys Rokas Isaikinas, o Alytaus PRC mokinys Edgaras Butvilas (S18* gr.) iškovojo III vietą. Atkakliausiai vyko tinklininkų varžybos, kuriose lemiamoje kovoje 25:23 įveikę Alytaus kolegiją I vietą iškovojo Alytaus profesinio rengimo centro komanda (Aurimas Vabuolas, P36 gr., Edgaras Samasionokas, P36 gr., Arnas Paradauskas, P36 gr., Simona Pačkauskaitė, P42* gr., Sigitas Pačkauskas, P51 gr., Mindaugas Keršys, P60 gr., Arnas Kulda, P55 gr. ir Dovydas Čeponis, S85 gr.). Europe Direct Alytus vadovė Nijolė Vitienė pasidžiaugė, kad mokiniai gražiai bendravo, varžėsi sporto aikštelėse, prasmingai praleido laiką ir varžybų nugalėtojus bei prizininkus apdovanojo taurėmis , medaliais, prizais. Ji palinkėjo sėkmės egzaminuose ir tarė iki susitikimo kitais metais.