Skip to main content

Mokinių pasiekimai sportinėje veikloje

Alytaus profesinio rengimo centre mokiniai gali pasirinkti sportinę veiklą atitinkančią jų poreikius. Šiuo metu vyksta pasiruošimas Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynėms. Vyksta varžybos grupėse, tarp grupių, bendrabučių, skyrių. Praeitą savaitę vyko stalo teniso varžybos. Merginų tarpe III vietą iškovojo Rūta Savickaitė (S25 gr. mokinė), II vietą iškovojo Jelena Chumorova (S31* gr. mokinė), o nugalėjo Marina Sadzevičiūtė (P66* gr. mokinė). Vaikinų tarpe III vietą iškovojo Matas Darius Bilius (S29 gr. mokinys), II vietą iškovojo Mindaugas Karitonas (S14 gr. mokinys), o nugalėjo Edgaras Butvilas (S18* gr. mokinys). Minėti mokiniai atstovaus centrą regioninėse varžybose Vilkaviškyje. Tinklininkai rungtyniauja Pataisos namų pareigūnų kalėdiniame turnyre. Krepšininkai varžosi tarpskyrinėse varžybose. Futbolininkai rungtyniauja tarpgrupinėse varžybose. Po pamokų mokiniai žaidžia stalo tenisą, oro rutulį, tinklinį, krepšinį, atlieka pratimus treniruoklių salėje.