Skip to main content

Kalėdinė krepšinio šventė

2016-uosius Alytaus profesinio rengimo centro bendruomenė tradiciškai baigia kalėdiniu krepšinio 3x3 turnyru. Šiemet jėgas išbandė 17 grupių komandos bei svečiai iš Alytaus kolegijos ir Šv. Benedikto gimnazijos. Varžybos prasidėjo olimpine sistema, o baigėsi finalinio ketverto susitikimais. Varžyboms teisėjavo kūno kultūros mokytojai E. Žilinskienė ir V. Biesevičius. Kelios valandos emocijų, ašarų, pergalės džiaugsmo, nuoširdaus bendravimo. IV vietą iškovojo P67 gr. (Suvirintojo mokymo programos mokiniai), III vietą S30 gr. (Apdailininko (statybininko) mokymo programos mokiniai), II vietą iškovojo Šv. Benedikto gimnazijos komanda, o laimėję visas rungtynes nugalėtojais tapo Alytaus kolegijos studentai. Nugalėtojams įteikti sportiniai marškinėliai su centro simbolika, prizininkai apdovanoti medaliais. Turnyras parodė, kad krepšinis - sporto šaka Nr. 1 Alytaus profesinio rengimo centre. Tad iki naujų susitikimų ateinančiais metais.