Skip to main content

Stalo teniso turnyras

2017 m. kovo 8 d. Alytaus profesinio rengimo centro sporto salėje vyko tradicinis stalo teniso turnyras skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 27 metinėms paminėti, kuriame dalyvavo šešios komandos. Centro direktorius Vytautas Zubras pasidžiaugė gražia iniciatyva, priminė datos svarbą, palinkėjo gražių kovų ir nugalėti stipriausiems. Varžybų vyriausias teisėjas Vilmantas Biesevičius priminė varžybų taisykles, paaiškino varžybų sistemą ir pakvietė komandas pradėti kovą dėl nugalėtojų taurės. Šeštą vietą iškovojo Alytaus kolegijos atstovai, penkti liko Alytaus PRC antra komanda, ketvirti Alytaus PRC darbuotojai, trečią vietą iškovojo Alytaus sporto rekreacijos centro merginų komanda, antri liko Alytaus PRC pirma komanda (Mindaugas Karitonas S14 gr. mokinys, Jonas Kazlauskas P73 gr. mokinys, Edgaras Butvilas S18* gr. mokinys), o nugalėjo Alytaus sporto ir rekreacijos centro vaikinų komanda. Nugalėtojams įteikta taurė, prizininkams atminimo medaliai.