Skip to main content

Tarptautinė šokio diena 2017

Gražia tradicija tapo Tarptautinės šokio dienos paminėjimas Alytaus PRC. Kiekvienais metais balandžio 29 d. mūsų mokyklos kiemuose skamba muzika: vieni šoka, kiti žiūri, ploja, palaiko... Svarbiausia, kad visus lydi gera nuotaika, judesys ir muzika.

Projektas „Sveikatiada“ taip pat siūlo minėti šią dieną, todėl kiekvienais metais mes organizuojame šią akciją. Kadangi šokti yra labai smagu, atrodo, kad net gamta džiaugiasi kartu: dar niekada neteko atidėti ar perkelti iš kiemo į patalpas šio puikaus renginio, nes visada jo metu šypsojosi saulė...

Šiais metais šokio dieną minėjome gegužės 2d., ir ji tapo ypatinga. Mes sukūrėme paprastą, lengvai išmokstamą šokio kompoziciją pagal mūsų mokyklos himną, žingsnelius kūno kultūros pamokų metu parodėme norinčioms šokti mokinėms ir šokdami nufilmavome mūsų pasirodymą. Šokį pradėjo mokyklos šokėjos, vėliau įsijungė kitos mokyklos mokinės ir sukūrėme Alytaus PRC Flash Mobą. Kviečiame visus jį pamatyti čia.

 

Aušra Jakubėlienė APRC metodininkė (neformalaus ugdymo organizatorė)