Skip to main content

Mintys po susitikimo su buvusiu mokyklos mokiniu Ramūnu Karpuška

Gimstant mums visiems likimas padovanoja galimybę tapti gyvenime laimingu, protingu, turtingu, svarbiu sau, šeimai, sociumui. Vaikystėje daugelis mūsų svajoja užaugę tapti būtent tokiais. Kodėl daugumos mūsų svajonės neišsipildo, ar teisūs būname pavydėdami kitiems sėkmės, susiklosčiusio gyvenimo, profesinės karjeros.

Vaikystėje Ramūnas augo socialiai nepalankioje šeimoje, maištaudamas prieš tėvus atvyko į Alytų pas močiutę. Patyrė skurdą, daug išgyvenimų. Mokykla jam padėjo išgyventi tuos metus, nė karto jo neaplankė noras mesti mokslus. Stiprybės jam suteikė svajonė susikurti kitokį gyvenimą: be alkoholio, smurto ir apgaulės.

Susitikime R.Karpuška kalbėjo, kad būtent patirti sunkumai jį užgrūdino. Galbūt, jeigu vaikystėje būtų gyvenęs palankioje, materialiai aprūpintoje aplinkoje, jo likimas būtų susiklostęs visai kitaip.

Po profesinės mokyklos mokėsi tik gyvenimo universitetuose: Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje, Amerikoje. Dabar, grįžęs į Lietuvą, dirba mėgstamą darbą. Sukaupęs žinių ir patirties, džiaugiasi galėdamas padėti savo tautiečiams video marketingo, klientų pritraukimo ir pardavimų didinimo, asmeninio ugdymo srityse. Jo Webinarų medžiaga talpinama svetainėje www.atmerkakis.lt , YouTube aplinkoje.

Manau, kad Ramūno pavyzdys mokinius daug ko moko. Ugdykite pasitikėjimą savivertę. Augdami nepalankiose šeimose, nenurašykite savęs, stenkitės nekartoti tėvų klaidų. Svajokite apie geresnį gyvenimą ir siekite savo tikslų. Jums būtinai pasiseks

Mokytoja Aldona Zubrickienė, buvusi Ramūno auklėtoja