Skip to main content

Vasario 7 dieną APRC paslaugų verslo skyriuje vyko seminaras – praktikumas manikiūrininko mokymo programos mokiniams

Vasario 7 dieną APRC paslaugų verslo skyriuje vyko seminaras – praktikumas manikiūrininko mokymo programos mokiniams, besimokantiems dabar bei jau įgijusiems šią profesiją ir dirbantiems buvusiems mūsų mokiniams. Seminaro metu buvo naudojama Majestic professional nail system produkcija. Tai profesionali Vokietijos gamintojo Trendnails International aukštos kokybės produkcija, skirta nagų industrijos profesionalams. Šios profesionalios nagų priežiūros ir priauginimo priemonės yra be draudžiamų ingridientų - kenksmingų cheminių medžiagų: parabenų (cheminių konservantų), sunkiųjų metalų (švino, gyvsidabrio, cinko, titano dioksido), konservantų, išskiriančių formaldehidą ir kt.

Majestic įkūrėja, daugkartinė pasaulio čempionatų nugalėtoja ir prizininkė, tarptautinės klasės sertifikuota nagų industrijos čempionatų teisėja bei instruktorė Jūratė Labanauskienė renginio dalyves supažindino su priemonių naudojimo technologijomis, pristatė naują, labai populiarėjančią Poly-gel sistemą, demonstravo Velvet gelio lako galimybes.

Inkrustavimų instruktorė Kristina Zovė demonstravo Swarovski ir paprastųjų kristalų panaudojimą nagų dizainuose.

Sertifikuota dailės instruktorė Julija Medvedeva pravedė mokymus pagal „Plona Linija“ technologiją.

Majestic meistrų profesionalios ir išsamios konsultacijos, žinios apie teisingą priemonių panaudojimą, galimybė praktiškai išbandyti šiuolaikiškas medžiagas buvo puiki dovana būsimoms manikiūrininkėms Lietuvos šimtmečio proga.

 

Profesijos mokytoja Jovita Šliūželienė