Skip to main content

Mes - Lietuvos vicečempionės!

2018 m. vasario 28 d. Alytaus PRC sporto salėje vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių merginų krepšinio finalinės varžybos. Teisę dalyvauti merginų krepšinio finalinėse varžybose iškovojo: Alytaus PRC, Panevėžio Margaritos Rimkevičiūtės paslaugų ir verslo mokykla, Kauno maisto pramonės ir prekybos MC, Visagino technologijos ir verslo PMC ir Šiaulių PRC. Mūsų merginos nuo pat varžybų pradžios buvo nusiteikusios kovingai. Pirmose varžybose rezultatu 37:9 jos įveikė Šiaulių PRC komandą ir rezultatu 34:6 nugalėjo Visagino technologijos ir verslo PMC. Dėl aukso medalių merginos žaidė su Panevėžio Margaritos Rimkevičiūtės paslaugų ir verslo mokykla. Kova vyko nuo pat pirmųjų rungtynių minučių. Į mūsų taiklius metimus priešininkės atsakydavo tuo pačiu. Paskutinės sekundės lėmė, kam atiteks aukso medaliai. Po šešių metų pergalių mūsų komanda pirmą kartą pralaimėjo rezultatu 25:27 ir iškovojo antrąją vietą Lietuvos profesinių mokymo įstaigų finalinėse varžybose, o trečioji vieta atiteko Šiaulių PRC komandai. Rezultatyviausiai mūsų komandoje rungtyniavo S35 gr. mokinė R.Jakubauskaitė , kuri pelnė per varžybas vidutiniškai 20 tšk., P65 gr. mokinė O.Pavilonytė - 14 tšk., G.Krutulytė - 12 tšk. Merginos buvo apdovanotos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro diplomais, medaliais bei komandine taure. Sveikiname merginas ir linkime siekti aukštų rezultatų kitais mokslo metais!


Mūsų mokyklos komandai atstovavo:

1. Renata Jakubauskaitė, S35 gr.,

2. Simona Jarmalavičiūtė, P78 gr.,

3. Akvilė Kliokytė, P64 gr.,

4. Jovita Rūkštelytė, S28 gr.,

5. Paulina Seniūnaitė, P83 gr.,

6. Orinta Pavilonytė, , P65 gr.,

7. Paulina Kliokytė, P83 gr.,

8. Gabija Krutulytė P78 gr.,

 

Kūno kultūros mokytoja Elena Žilinskienė