Skip to main content

Kovo 22-oji - Pasaulinė vandens diena

Vanduo - kas tu esi?

Vanduo - tai gyvybės šaltinis, pradžių pradžia. Nuo seno buvo tikima, kad vanduo suteikia gyvybinių , šventumo bei apsauginių galių. Dėl nuolatinės vandens apytakos gamtoje formuojasi Žemės klimato paviršius.

Minint šią dieną, mūsų mokyklos komanda, dalyvavo nacionaliniame gamtamoksliniame 11-12 klasių mokinių konkurse,, Vanduo- gyvybės šaltinis“. Renginį organizavo Vilniaus statybininkų centras. Dalyviai Vilniaus, Panevėžio, Alytaus, Utenos apskričių profesinių mokyklų mokiniai.

Konkurso tikslas- skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų. Dalyviai turėjo parengti komandos pristatymą, pateikti informacinę medžiagą apie vandens reikšmę gyvybei, parengti pristatymą apie vandens telkinį , esantį arčiausiai mokyklos, atlikti praktines-kūrybines užduotis, pasižymėti sumanumu.

Vertinimo komisija konkurso nugalėtojais pripažino ir skyrė pirmąją vietą mūsų mokyklos komandai. Konkurso nugalėtojai apdovanoti dovanėlėmis ir Vilniaus statybininkų rengimo centro padėkos raštais.

Ačiū mokiniams: P33 Akvilei Gecevičiūtei, P35 Kristinai Jankauskaitei, P35 Akvilei Afionian, P85 Gintvydui Bozai ir Meirūnui Baranauskui, bei palaikymo komandai.

 

Fizikos mokytoja Rita Balevičienė