Skip to main content

Logisto - ekspeditoriaus profesinio meistriškumo konkursas „Krauk ir vežk VII“

Kovo 28 dieną Prekybos ir verslo skyriuje vyko logisto-ekspeditoriaus profesinio meistriškumo konkursas „Krauk ir vežk VII“.

Konkurse dalyvavo komandos iš 8 profesinių mokyklų: Šiaulių profesinio rengimo centro, Kėdainių profesinio rengimo centro, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos, Kauno technikos profesinio mokymo centro, Elektrėnų profesinio mokymo centro, Šilutės žemės ūkio mokyklos ir Alytaus profesinio rengimo centro. Mūsų centrui atstovavo statybos technologijų ir verslo skyriaus, logisto ekspeditoriaus specialybės mokinės Ernesta Raugalaitė ir Viktorija Kamarauskaitė, bei tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus specialybės mokinys Mindaugas Karitonas.

Konkursą sudarė trys dalys. Pirmoje dalyje dalyviai turėjo pristatyti savo komandą, komandos šūkį arba devizą ir verslo idėją. Antroje dalyje vyko „blic turnyras“, kurio metu dalyviai turėjo pademonstruoti savo teorines žinias, o trečiojoje dalyje per nustatytą laiką ir pateiktus duomenis užpildyti dokumentus. Atlikus užduotis buvo paskelbti ir apdovanoti konkurso laimėtojai.

Profesijos mokytojas Tomas Stražnickas