Skip to main content

APRC absolventas Vidas Miškinis – vienas iš geriausių vairuotojų MARITIME įmonėje

MARITIME – viena iš pirmaujančių Didžiosios Britanijos transporto įmonių. Kiekvienais metais, pradedant nuo 2012-ųjų metų įmonė skelbia geriausius vairuotojus. MARITIME įmonėje dirba daugiau nei 2200 vairuotojų. Praėjusiais, 2017-aisiais metais „Geriausiu savo klasėje“ tapo 54 įmonės vairuotojai. Pagal klases jie skirstomi į dieninę, naktinę ir nakvojančius sunkvežimyje visą savaitę. Kiekvienas už tai gavo po papildomą 1000£ prie įprastos, per visus metus kaupiamos premijos. Alytaus profesinio rengimo centro absolventas – Vidas Miškinis išrinktas geriausiu naktinės pamainos vairuotoju savo padalinyje.

Vidas Miškinis 2011 metais Alytaus profesinio rengimo centre baigė tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus specialybę. Taip pat mokėsi ir Alytaus kolegijoje transportą ir logistiką. Po studijų atliko valstybės tarnybą Didžiosios kunigaikštienės Birutės batalione, ketino savo ateitį sieti su kariuomene ir vairuoti SISU sunkvežimį, tačiau aplinkybės nesusiklostė palankiai ir atrankos nepraėjo. Draugų pakviestas, po studijų išvyko laimės ieškoti į Angliją, kur pradėjo dirbti pagal įgytą specialybę. Įsidarbinęs MARITIME įmonėje, jis veža jūrinius konteinerius tarp uostų arba terminalų Didžiojoje Britanijoje.

Mokinys visą šį laiką nuo studijų baigimo konsultuojasi su Alytaus profesinio rengimo centro mokytojais, grįžęs į Lietuvą, visuomet užsuka pasidalinti gerąja patirtimi, logistikos pramonės naujienomis, naujovėmis, paštu atsiunčia MARITIME įmonės leidžiamus žurnalus, lankstinukus susijusius su transportu ir logistika.

Straipsnį parengė profesijos mokytojai: Tomas Stražnickas

                                                                                                           Algis Levulis