Skip to main content

Atvirų durų diena „Karjera prasideda čia”

Balandžio 12 d. Alytaus profesinio rengimo centre vyko Atvirų durų dieną „Karjera prasideda čia”. Renginio tikslas – padėti jauniems žmonėms išsirinkti specialybę.

Iš įvairių bendrojo ugdymo mokyklų atvykusius mokinius su lydinčiais mokytojais daina pasveikino tarptautinių vežinų vairuotojo ekspeditoriaus specialybės besimokantis Armandas. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Palmira Raginienė pristatė mokyklą, paklausiausias šiandienos darbo rinkoje profesijas, mokymosi ir tobulėjimo galimybes, praktinių stažuočių, bendradarbiavimo su verslo institucijomis svarbą, pakvietė apžiūrėti mokymo bazę.

Vaikščiodami mokomosiose dirbtuvėse, laboratorijose ir kabinetuose renginio dalyviai galėjo betarpiškai bendrauti su besimokančiais mokiniais, profesijos mokytojais, susipažinti su įvairių sričių specialybėmis, atrasti atsakymus į klausimus, kaip nuspręsti, ką pasirinkti, kas tinka, kokios galimybės tobulinti profesines ir bendrąsias kompetencijas mokykloje, verslo įmonėse, užsienyje praktinių stažuočių metu, kokie gebėjimai būtini norint įsidarbinti bei sėkmingai dirbti ir kt..

Tikėtina, jog pažintis su įvairių profesijų ypatumais mokiniams padės atsakingai pasirinkti tolimesnį mokymosi kelią.

Metodininkė Edita Smaidžiūnienė