Skip to main content

EDUKACINĖ IŠVYKA Į PARODĄ „BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018“

Spalio 11 d. S32 ir P69* grupių mokiniai kartu su profesijos mokytojomis N. Kazočiūniene ir I. Tamašauskiene lankėsi Vilniuje esančiame Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO”, kur vyko baldų paroda „BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018“.

Edukacinės išvykos tikslas – skatinti mokinius domėtis profesijos naujovėmis, ieškoti originalių idėjų, kaip kurti patogius, stilingus baldus, bei siekti geresnių mokymosi rezultatų savo praktinėje veikloje.

Penkiose parodos ekspozicijos salėse buvo pristatomos naujausios įvairios paskirties baldų kolekcijos, autorinio dizaino baldai, interjero tendencijos ir sprendimai, medžiagos, detalės ir įrengimai baldų gamybai.

Atsinaujinusioje 24-oje tarptautinėje parodoje mokiniai turėjo galimybę pamatyti pasaulinio garso italų baldų gamintojo EDRA naujausias baldų kolekcijas, geriau pažinti šio unikalaus prekinio ženklo filosofiją bei pasisemti originalių idėjų, kaip sukurti patogią, stilingą ir funkcionalią namų aplinką. Taip pat susipažino su naujausiomis lietuviško baldų dizaino tendencijomis, baldų gamyboje naudojamomis medžiagomis, faktūra, spalvų gamomis, furnitūromis.

Baldžiaus mokymo programos mokiniams lankymasis parodoje buvo puiki galimybė praplėsti mokykloje įgytas žinias apie minkštų bei korpusinių baldų gamybos technologijas.