Skip to main content

DIPLOMŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ

Diplomų įteikimo šventė visuomet žavi savo jaunatviškumu, gražiomis ateities viltimis, tačiau, kaip bebūtų gaila, ji visuomet paženklinta ir išsiskyrimo kartėlio. Sausio 8 dieną teko atsisveikinti su Alytaus profesinio rengimo centro Svečių aptarnavimo darbuotojo (P88 gr.) ir Konditerio (P91 gr.) modulinių profesinio mokymo programų mokiniais. Nueitas ilgas, bet prasmingas, gyvenimo pagrindu tapsiantis kelias.

23 pakiliai nusiteikę absolventai džiaugėsi iškilminga akimirka, kai buvo pakviesti atsiimti savo pirmojo diplomo. Šventės metu įteikti kvalifikacijos pažymėjimai bei padėkos raštai už sėkmingą atstovavimą centrui sporto renginiuose (D. Paulauskui P91 gr.), už mokyklos vardo garsinimą miesto, regiono ir nacionaliniuose renginiuose (G. Antanynaitei P91 gr., A. Baranauskaitei P91 gr., I. Saliklytei P91 gr.), už bendruomenės iniciatyvas ir kūrybiškumą (E. Dumbliauskaitei P91 gr.).

Absolventus sveikino jaunesnieji draugai, direktorius ir grupės vadovė. Visi sveikinusieji linkėjo laimės, sėkmės bei paties svarbiausio dalyko – tapti puikiais profesonaliais darbuotojais.

Gr. vadovė R. Miglinienė