Plačiau

Naujienos

Su gimtadieniu, Lietuva!

2020 02 12

Vasario 12 dieną Alytaus profesinio rengimo centre vyko artėjančiai Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtas renginys ,,Su gimtadieniu, Lietuva!“. Jo metu gražią programą buvo parengusios mokyklos jaunosios šokėjos ir dainininkės. Jos savo pasirodymu parodė, ką reiškia tėvynė Lietuva. Organizuotos mokinių ir darbuotojų asmeninės šaškių ir šachmatų varžybos.

Varžybose panoro dalyvauti 40 žmonių. Šaškių turnyre 1- ąją vietą laimėjo Mantas Praščiūnas ( 10A kl), 2- oji vieta atiteko Martynui Perlaičiui (S54 gr.), 3 -iąja vieta džiaugėsi Justas Slavinskas  (P84). Šachmatų turnyre 1- osios vietos laimėtoju tapo Rokas Murinas (S44). 2-ąją vietą iškovojo Jokūbas Labutis (P20). 3-ioji vieta atiteko Aurimui Melnikovui (P20). Sveikiname laimėtojus!

Į Alytaus profesinio rengimo centrą iš Varėnos, Jonavos, Panevėžio, Klaipėdos atvykusios mokinės dalyvavo tinklinio varžybose, kurios taip pat buvo skirtos artėjančiai Vasario 16-ajai paminėti.

Labai smagu, kad mokykloje yra organizuojami tokie nuostabūs renginiai, kurių metu vieni mokiniai gali išbandyti savo jėgas turnyruose, o kiti gali nudžiuginti šokiais ir dainomis.

Jaunoji žurnalistė Rugilė Markevičiūtė (10a kl.)