Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

ABITURIENTŲ ŠVENTĖ

2021 05 26

    „Jūs esate išskirtinė laida, kadangi jau išlaikėte svarbų gyvenimo egzaminą,“ – tokiais žodžiais prasidėjo švietimo, mokslo ir sporto ministrės J. Šiugždinienės sveikinimas, skambėjęs gegužės 21 d. APRC vykusios Abiturientų šventės metu. Nors renginys, kaip ir pernai, vyko nuotoliniu būdu, tai nesutrukdė susiburti gausiam dalyvių, norinčių palinkėti dvyliktokams sėkmės prieš artėjančius egzaminus, būriui. 

    Šmaikštumo nestokojanti šventės vedėja Kamilė pirmiausia kalbino mokyklos vadovus, kviesdama pasidalinti savo mintimis bei įžvalgomis prieš itin reikšmingo etapo pradžią. Mokyklos direktorius V. Zubras, linkėdamas pasitikėti savo jėgomis, ragino susitelkti ir siekti kuo geriausių mokymosi rezultatų. Gimnazijos skyriaus vedėja J. Augutytė papasakojo įdomią Bilo Geitso, korporacijos „Microsoft“ įkūrėjo, gyvenimo istoriją, pabrėždama, jog kiekvienas gali įgyvendinti savo svajones, tereikia atkakliai ir kryptingai dirbti.  

     Atsakyti į klausimus teko ir abiturientams. Jie drąsiai dalijosi savo patirtimi, kaip sėkmingai pasirengti artėjantiems išbandymams. Išgirdome rekomendacijas, kokios markės automobiliais geriausia vykti į lietuvių kalbos egzaminą, kad lydėtų sėkmė, ką valgyti pusryčiams, kuo apsirengti ir t.t. Šventę paįvairino būrelio „Kūrybinė laboratorija“ narių sukurti nuotaikingi vaizdo klipai iš mokinių gyvenimo. Ypač išradingas buvo Evaldas, trykštantis literatūrine patirtimi bei interpretacijomis. Savo idėjomis dalijosi ir Martynas, patarinėdamas mokytojai, kaip „prisidurti“ prie algos. Simona priekaištavo Kamilei dėl suvalgyto sūrio, o Rokas sutaikė klasės draugus, besipešančius dėl Danutės. 

   Renginio pabaigoje vedėja Kamilė visiems linkėjo atkakliai siekti to, ko trokšta širdis: atrišti savo svajonėms sparnus ir patikėti jas pavasariniam vėjui. Teišsipildo gražios ateities viltys!