Naujienos

ABITURIENTŲ ŠVENTĖ

2022 05 31

„Gyvenimas – kaip kelionė traukiniu," – tokiais žodžiais mokytoja Violeta pradėjo Abiturientų šventę, gegužės 27 d. subūrusią visus, norinčius palinkėti dvyliktokams sėkmės prieš artėjančius egzaminus.


Nors mūsų mokykloje ir neskamba paskutinis skambutis, jau tradicija tapusi šventė žymi itin reikšmingo etapo pradžią – netrukus prasidėsiančią brandos egzaminų sesiją. Kreipdamasis į abiturientus, mokyklos direktorius V. Zubras pasidžiaugė ambicingais mokinių siekiais: pasirinkta laikyti pakankamai daug valstybinių brandos egzaminų.


Humoro ir geros nuotaikos nestigo renginio vedėjoms Miglei ir Loretai, kurios savo šmaikščiais dialogais linksmino renginio dalyvius. Prasmingus žodžius abiturientams skyrė ir vienuoliktokų atstovės Indrė ir Valerija, linkėdamos neieškoti laimės už jūrų marių, o pirmiausiai apsidairyti šalia. Dvyliktų klasių auklėtojų vardu kalbėjusi mokytoja J. Andriuškevičienė ragino ir ateityje nepamiršti vertybių, kurios buvo diegiamos mokykloje, bei išlikti žmogiškais pačiose sudėtingiausiose gyvenimo situacijose.


Kūrybiškumu ir originalumu išsiskyrė abiturientų dalis. Dėkodami už žinias, pačius gražiausius palinkėjimus skyrė mokyklai ir mokytojams. Pasinaudodamas proga, dvyliktokas Oskaras tarp žiūrovų ieškojo Danguolės, privertusios jo širdį plakti greitesniu ritmu.


Šventės dalyviams gerą nuotaiką, kaip visada, dovanojo šauniosios mokyklos dainininkės: Simona, Melita, Luka, bei jų mokytoja Egidija.


A. Abromaitienė