Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Alytaus 439 gimtadienį paminėjome dviračių žygiu

2020 06 16

Jau 13 metus AB ,,Astra" suburia alytiškius bendram tikslui - pasivažinėti Alytaus miesto dviračių takais. Šįmet žygis skirtas šeimoms ir pavadintas ,,Šeima-mūsų stiprybė".

AB,, Astra", jos partneris ,, Pretendentas'" ir Alytaus profesinio rengimo centras Alytaus miesto gyventojus ir svečius birželio 13 dieną, 10 val.,  pakvietė dviračių žygį pradėti nuo Didžiosios Dailidės ežerėlio įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės prie pėsčiųjų ir dviračių tako, finišas buvo Dainų slėnyje.

Žygio metu aplankėme pačias gražiausias Nemuno pakrantes, dviejuose punktuose sustojome, gavome specialų lipduką. Maršruto ir dviračių žygį prižiūrėjo ir atitinkamuose pažymėtuose punktuose Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai klijavo lipdukus. Dalyvių finišavusių Dainų slėnyje laukė apdovanojimai ir siurprizai. Dviračių žygyje dalyvavo apie 300 dalyvių, nei vienas neliko be apdovanojimo. Dviračių žygio sumanytojas ir Alytaus miesto garbės pilietis S. Bondarevas sakė:,, Šio žygio tikslas - ne kas greičiau pasieks galutinį punktą, o pasigrožėti gamtos ir miesto vaizdais, atrasti tas ilgalaikes vertybes, kurios sieja šeimą, bendruomenę..."


Kūno kultūros mokytojas metodininkas Alvydas Urbonas