Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

APRC mokiniai - AEHT profesinio meistriškumo konkurso dalyviai

2023 11 14

Lapkričio 6-11 d. Vilniuje vyko AEHT meistriškumo konkursas, kurio tikslas - gerinti Europos svetingumo ir turizmo įvaizdį bei profesionalumą, propaguoti europines vertybes, priimant skirtumus, daugiakultūriškumą ir skatinant komandinį darbą. Šiais metais 800 AEHT konkurso dalyvių, atvykusių iš 24 šalių, varžėsi 12-oje rungčių.


Konkurse Alytaus profesinio rengimo centrui atstovavo šie mokiniai:

1. „Culinary Art" rungtis – Rūta Glorija Valiukevičiūtė (mokinę ruošė profesijos mokytojai Žybartas Kudarauskas, Lina Sorakienė, Ona Šliuželienė). Rūtos Glorijos komandą sudarė nariai iš Austrijos ir Nyderlandų.
2. „Coctail" rungtis - Matas Kviecinskas (mokinį ruošė profesijos mokytoja Lina Eidukonienė). Mantui teko bendradarbiauti su Prancūzijos atstovu.
3. „Barista" rungtis - Lukas Bruzga (mokinį ruošė profesijos mokytojos Kristina Mališauskienė, Jolita Bekampienė). Luko komandos narė buvo iš Kroatijos.


Džiaugiamės ir didžiuojamės visais Alytaus profesinio rengimo centro mokiniais, o ypač Rūta Glorija Valiukevičiūte, kuri kartu su Nyderlandų ir Belgijos atstovais laimėjo bronzos medalį kulinarinio meno konkurse. Tikime, kad šis įsimintinas renginys mokiniams taps dar didesne motyvacija siekti profesinio meistriškumo aukštumų.