Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Alytaus profesinio rengimo centras – tarptautiškiausia profesinio mokymo institucija

2020 09 26

2020 m. rugsėjo 24 d. atvirame viešbučio „Pacai“ kieme įvyko kasmetinis šventinis „Kokybės konkurso“ apdovanojimų renginys.

Renginyje įvertinti ir apdovanoti geriausi programų „Erasmus+“ ir „Nordplus“ projektai. Taip pat buvo pažymėtos ir tarptautiškiausios švietimo institucijos, gausiausiai ir kokybiškiausiai vykdžiusios mobilumo projektus. Pirmą kartą už kokybišką įgyvendinimą apdovanoti sporto projektai. Specialus prizas šiais metais buvo skirtas projektams, kurie savo rezultatais turėjo didžiausią, tvariausią poveikį švietimo sistemai, bendruomenei, aplinkai per visą pastarąjį programos etapą.

Susirinkusius svečius pasveikino Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė ir Lietuvos  respublikos švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė. Mintimis apie šiuolaikinės visuomenės transformaciją, pandemiją bei „Erasmus+“ programos galimybės dalinosi Lietuvos socialinių tyrimų centro direktorius prof. Boguslavas Gruževskis. „Pakelti mokyklas ant kojų“ skatino Lietuvos lengvosios atletikos čempionė, žurnalistė, televizijos laidų vedėja, įvairių sporto projektų iniciatorė Vlada Musvydaitė. Šventišką atmosferą kūrė Manto Jankavičiaus su grupe pasirodymas.

 

Besibaigiant 2014-2020 m. „Erasmus+“ programos etapui buvo pažymėtos tarptautiškiausios institucijas, kokybiškai įgyvendinusios  Erasmus+“ mobilumo projektus, įvykdžiusios daugiausiai mobilumų per visą pastarąjį programos laikotarpį.

Tarptautiškiausia profesinio mokymo institucija buvo pripažintas Alytaus profesinio rengimo centras.

Renginio metu vedėjas Algis Ramanauskas pristatė Alytaus profesinio rengimo centrą: „Kiekvienais metais Alytaus profesinio rengimo centras įgyvendina ypač kokybiškus mokinių ir personalo mobilumus. Per visus programos metus organizavo daugiau negu 600 mokinių ir 100 personalo mobilumų į įvairias Europos šalis. Dėmesys kiekvieno projekto kokybiškam įgyvendinimui Alytaus profesinio rengimo centrui leido tapti programos „Erasmus+“ profesinio mokymo sektoriaus mobilumo projektų lyderiais.

Be to, centras įgyvendina strateginių partnerysčių projektus, kuria intelektinius produktus ir perima kitų šalių gerąją patirtį. Tai viena iš dviejų organizacijų Lietuvoje, kurios atsiliepė į „Erasmus+“ naujoves ir įgyvendina projektą, skirtą organizuoti tarptautinius profesinio meistriškumo konkursus.“

Dėkojame visai mokyklos bendruomenei už tai, kad buvome įvertinti.