Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Alytaus profesinio rengimo centro mokytojams - gražiausi linkėjimai ir nominacijos

2019 10 04

Tikriausiai daugelis žinote, jog spalio 5-oji yra Mokytojo diena. Kai kas galvoja, kad mokytojo darbas – pavydėtina profesija. Ilgos atostogos, trumpa darbo diena. Tačiau iš tiesų kasdieninis mokytojo darbas yra be galo varginantis, nes pedagogas turi prisiimti atsakomybę už vaiko išsilavinimą ir ugdymą.
Mokytojų dieną spalio 3-iąją paminėjo ir Alytaus profesinio rengimo centro mokytojai. Šią dieną mokiniai sveikino savo mokytojus bei klasės auklėtojus. Jiems įteikė gėlių, simbolinių dovanėlių.
Po pamokų mokyklos didžiojoje salėje vykusioje apdovanojimų ceremonijoje „Sidabrinė klevo šakelė 2019" mokytojus mokiniai džiugino gražiomis eilėmis, dainomis ir šokiais.
Taip pat žodį tarė ir mokyklos direktorius Vytautas Zubras. Direktorius pasveikino mokytojus su profesine švente, pasidžiaugė, kad mokykloje dirba tiek daug puikių, visa širdimi darbui atsidavusių mokytojų. Jis teigė, kad Mokytojo diena prilygsta didžiausioms metų šventėms. Mokyklos vadovas neslėpė, jog kiekvienais metais jaučia, kad ši šventė jam tampa vis brangesnė ir svarbesnė.
Šventę praskaidrino mokytojams įteikiamos nominacijos. Jų atsiimti pedagogai ėjo raudonu kilimu.
Renginiui įsibėgėjus šventinę nuotaiką praskaidrino jaunųjų žurnalistų parengtas interviu su mokytojais. Jį žiūrėjo ne tik mokytojai bet ir mokiniai. Renginys buvo be galo jaudinantis, šiltas ir gražus.

Jaunoji žurnalistė Rugilė Markevičiūtė (10A klasė)