Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

APRC mokytojų stažuotė Portugalijoje

2022 11 15

Alytaus profesinio rengimo centro mokytojai Rima Prieskienienė, Tomas Stražnickas, Jolita Kelčiauskienė ir Saulius Packevičius savaitę stažavosi Portugalijoje.

Stažuotėje kartu su priimančios organizacijos EPD - European Projects Development Unipessoal Lda vadovu Bruno Carromeu mokytojai lankėsi M3T, METALWORKING 3 TRIÂNGULOS, LDA įmonėse, kuriose teikiamos įvairios metalo apdirbimo paslaugos. Šių vizitų metu mokytojai susipažino su įmonių veikla, jų teikiamomis paslaugomis, darbo specifika. Taip pat stažuotės metu mokytojai lankėsi Alcochete savivaldybėje esančiuose autoservisuose „Bosch car service" ir „Auto Flora", CINEL – elektronikos, energetikos, telekomunikacijų ir informacinių technologijų pramonės profesinio mokymo centre, universitete „Nova de Lisboa", automobilių remonto mokymo centre „CEPRA". Stebėjo mokymo procesus, buvo supažindinti su turimais mokymo ištekliais, švietimo ir mokymo sistema, stebėjo, kaip mokiniai atlieka praktines užduotis komandose.

Laisvalaikio metu mokytojai aplankė žymiausias Lisabonos ir jos apylinkių vietas (Cascais, Cabo de roca, Fatima, Sintra, Montijo).

Mokytojų teigimu, stažuotė buvo įdomi ir naudinga. Jie įgijo daug gerosios mokymo patirties Europos kontekste bei pamatė naujas perspektyvas pasaulinėje iššūkių kupinoje darbo rinkoje.