Naujienos

Dalyvavome seminare

2020 03 12


Kovo 10 dieną Alytaus profesinio rengimo centre, Statybos technologijų ir verslo skyriuje, vyko seminaras ,,Tinkuojamo fasado sistema: teisingas įrengimas nuo blokelių iki dekoratyvinio tinko". Seminaras organizuotas Pietų Lietuvos profesinių mokyklų mokiniams ir mokytojams.

Seminare dalyvavo šios įmonės: ,,Bauroc“, ,,Finnfoam“, ,,EJOT Baltic“ ir ,,Henkel“. Seminaro metu buvo pristatyti sprendimai tinkuojamam fasadui: nuo blokelių iki dekoratyvinio tinko. Daugiausiai dėmesio buvo skiriama praktiniams užsiėmimams, kurių metu seminaro dalyviai buvo supažindinti su akytojo betono blokelių mūrijimo technologija: klijavimu ir armavimu.

UAB ,,Finnfoam“ atstovas pristatė Lietuvos rinkoje naują šilumos izoliaciją FF-EPS, kuria buvo apšiltintas sumūrytas namo kampas. Bauroc, Finnfoam, EJOT Baltic ir Henkel.

,,EJOT Baltic“ atstovas pristatė šilumos izoliacijos plokštėms tvirtinti naudojamas smeiges, kurios turi nulinį šilumos tiltelį. ,,Henkel“ atstovas papasakojo apie sausus mišinius, klijuojančias putas ir tinkus, naudojamus tinkuojamo fasado įrengimui.
Seminaro metu daugiausia dėmesio buvo skirta teisingam darbų atlikimui, akcentuojamos dažniausiai pasitaikančios klaidos, mokiniai aktyviai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose.