Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

Dalyvavome tarptautiniame anglų kalbos konkurse ,,BEST IN ENGLISH 2019"

2019 12 20

Lapkričio 29 d., 10 val., visos Europos mokiniai rungėsi tarptautiniame anglų kalbos konkurse „Best in English", kurį organizuoja Čekijos kompetencijų ugdymo institutas. Nugalėtojų laukė išskirtiniai prizai - dviejų savaičių anglų kalbos kursai Kanadoje ir savaitė vasaros kalbų mokykloje.
Konkurse šiais metais dalyvavo apie 16 500 moksleivių iš 624 mokyklų ir 25 Europos šalių. Paraginti anglų kalbos mokytojų, 20 II, III ir IV klasių Alytaus profesinio rengimo centro mokinių dalyvavo šiame konkurse.
Mokiniai šiame konkurse dalyvauja jau antrus metus, prisijungdami prie gausaus Europos moksleivių būrio. Konkursinę užduotį reikėjo atlikti per 1 valandą. Tai buvo puiki proga pasitikrinti savo anglų kalbos skaitymo, gramatikos bei klausymo įgūdžius ir žinias, palyginti jas su bendraamžių pasiekimais daugelyje Europos šalių.
Geriausiai pasirodė šie mokiniai: Miglė Šimakauskaitė (10a kl.)surinko 82,5 taškus, Matas Naruševičius (P20 gr.) - 80,5 taško, Arminas Kariniauskas (P18 gr.)  – 75 taškus. Mokiniai atliko B2 ir C1 lygių užduotis.
Konkursas parodė, kad Alytaus profesinio rengimo centro mokiniai išsiugdę komunikavimo anglų kalba kompetenciją, tad gali sėkmingai konkuruoti su bendraamžiais Europoje. Sveikiname visus dalyvius ir dėkojame jiems!

Anglų kalbos mokytoja Aušra Bučinskienė