Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

DIENA BE TABAKO

2024 06 03

Gegužės 31-ąją minima Pasaulinė diena be tabako. Šiais metais Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento pasirinkta tema, dienai paminėti – elektroninių cigarečių žala. Elektroninių cigarečių skysčių sudėtyje esančios medžiagos kenkia ne tik žmogaus ir aplinkinių žmonių, bet ir naminių gyvūnų sveikatai, nors apie tai mažai kas pagalvoja. Išmestos kur pakliuvo ar kartu su komunalinėmis atliekomis elektroninės cigaretės daro nepataisomą žalą gamtai.

Pasaulinė diena be tabako buvo paminėta ir mūsų mokykloje. Mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę stebėti ir aptarti filmuką „Elektroninės cigaretės. Taip pat mokiniai piešė socialinę reklamą. Atvirose erdvėse vyko balionų pūtimo varžybos, kuriose mokiniai išmėgino savo plaučių stiprumą, pūsdami balionus, o ne dūmus. Nugalėtoju buvo paskelbtas 10* kl. mokinys Mantas Maknavičius. Vėliau vietoje dūmų kamuolių į dangų kilo gausybė įvairaus dydžio spalvotų muilo burbulų.

Renginio metu vyravo puiki nuotaika, šilta ir draugiška atmosfera. Visi dar kartą prisiminė apie rūkymo keliamą žalą žmogaus organizmui ir poreikį rūpintis savo sveikata.

 

Filmuko „Elektroninės cigaretės“ nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=Mx22j9KeNP8

Pagalbos mokiniui specialistai