Informacija dėl skaitmeninių pažymėjimų
Plačiau

Naujienos

EDUKACINĖ IŠVYKA Į KAUNĄ

2022 12 19

Gruodžio 15 d. P 58/P 59 bei S 85/S 85* grupių mokiniams buvo organizuota išvyka į Kauną. Pirmasis aplankytas objektas – J. Tumo-Vaižganto memorialinis butas-muziejus. Mokiniai dalyvavo Kultūros paso paslaugų organizatoriaus edukacinėje programoje „Vaižganto portretas: tekstų mozaika". Iš pradžių mokiniai supažindinti su rašytojo gyvenamąja aplinka, vėliau buvo skaitomi ir analizuojami Vaižganto tekstai, prisimenama jo veikla bei pasiekimai. Kadangi mokykloje vykdomas tęstinis projektas „Lietuvos rašytojų takais", detalesnė pažintis su Vaižganto kūryba turės itin teigiamos įtakos tam tikriems projekto etapams.


Lankytasi ir Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje. Mokiniai buvo supažindinti su šio genialaus menininko gyvenimu bei kūryba, apžiūrėjo galerijos patalpose eksponuojamus tapybos ir grafikos darbus. Didžiausią įspūdį padarė virtualios realybės filmas „Angelų takais". Tai originali pažintis su 60 tiek labai žinomų ir lengvai atpažįstamų, tiek rečiau matomų lietuvių dailininko paveikslų. Užsidėjus specialius akinius, patenkama į M. K. Čiurlionio paveikslų pasaulį, kuriame tarsi išnyksta riba tarp realybės ir fantastikos.


Edukacinės išvykos į Kauną metu ne tik įgyta žinių apie garsius lietuvių kultūros veikėjus, bet ir pasisemta naujų patirčių technologijų srityje, puikiai praleistas laikas grožintis šventiškai pasipuošusiu Kauno senamiesčiu.


A. Abromaitienė, I. Pusevienė